Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Z wielkiej chmury mały korek. Protest zwolenników toru (wideo)

Utworzony przez żenada, 29 stycznia 2015 r. o 16:09 Powrót do artykułu
Słowo do uczestników tego protestu. Jeśli jeździliście powoli lewym pasem, to każdy kto to robił powinien dostać mandat. W Polsce jest ruch prawostronny... Inna sprawa gdybyście mieli oficjalne pozwolenie na przejazd, wtedy spoko. Mielibyście do tego prawo. Swoją drogą to trzymam kciuki żebyście wywalczyli to co władza obiecała. Ale jeśli chcecie być szanowani, to szanujcie innych uczestników dróg.  Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To był tor kartingowy, a chlopcy za Kubicowanie sie tam brali w starych bmwu:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Totalna porażka tych protestujących, ja to też powtórzę.   Widać po tych osobach, że to strasznie niski poziom inteligencji i takie potrzeby życiowe jak "palenie gumy, pojeżdżenie sobie itd." Nie ma co się spodziewać, że do takich osób cokolwiek dotrze, bo oni nie są w stanie pojąć i nie odróżniają znaczenia słów - prawo własności, kompetencje urzędnicze, inwestycje, priorytety, porządek publiczny, przestrzeganie prawa itd. Im się mówi - chcecie uprawiać ten sport, poprawiać technikę jazdy, to jedźcie na profesjonalny tor do tego celu specjalnie zbudowany. Ale wielu z nich przyzwyczajonych jeździć po wsi od stodoły do stodoły, mówi "nie", bo un tero mieszka tu, to un kce tutej se poszaleć, un nigdzie nie bedzie jechoł, bo trza płacić tam, a un je chytry i płacić nie bedzie. To są gołodupcy i tyle, pooglądają w TV jakieś wyścigi i dalejże do rzęchów i oczyma duszy widzą siebie jako Kubiców lub Małyszów. Nie tędy droga panowie! Jesteście za starzy i za biedni na ten sport. I nie ma co snuć mrzonek, że miasto wybuduje wam tor. Kupcie sobie grę "wyścigi" i grajcie na dywanie z synami, albo w tym klubie zapaleńców. Możecie także wirtualnie "jechać po bułki" czy "do dentysty". Zniechęciliście na maksa wszystkich do siebie, niestety. Czasy się zmieniły i nie wystarczy krzyczeć "my chcemy", czy "żądamy" i jakieś aniołki wam wyczarują to co wam się marzy. Teraz jak ktoś ma kasę to sobie może kupić i tor i basen i stadion, a jak nie ma kasy, to musi siedzieć cicho i zostają mu hobby mniej kosztowne i nikomu nie wadzące, polecam jogging, trekking, rower,spływy kajakowe i inne. To dobrze też wpłynie na wasze nerwy i zdobędziecie tą adrenalinkę, która tak wam się marzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Ty zdajesz sobie chłopie sprawę, że waszym pseudo proteścikiem nic nie zdziałacie. Tor należał do PZMOTu a nie do urzędu miasta, więc nawet dobrze nie wiecie gdzie protestować i o co ;]
Heh no widzisz jak mało wiesz. Miasto oddało tor dla PZMOTu dlatego Prezydent Żuk obiecał 4 lata temu, że miasto wybuduje nowy.... dlaczego mnie obrażasz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Ty zdajesz sobie chłopie sprawę, że waszym pseudo proteścikiem nic nie zdziałacie. Tor należał do PZMOTu a nie do urzędu miasta, więc nawet dobrze nie wiecie gdzie protestować i o co ;]
Heh no widzisz jak mało wiesz. Miasto oddało tor dla PZMOTu dlatego Prezydent Żuk obiecał 4 lata temu, że miasto wybuduje nowy.... Jesteś kolejnym co potrafi tylko obrażac. Pozbądź sie kompleksów i uszanuj zdanie inncyh.  
JAKO MIESZKANIEC LUBLINA NIE CHCIALBYM, ABY PUBLICZNE PIENIADZE WYDAWAC NA TOR DLA PARU KRETYNOW, KTORZY MAJA "ZAJAWKE"! MOWIENIE, ZE TERAZ BEDZIEMY SIE SCIGAC NA ULICACH SWIADCZY O TYCH OSOBACH! JA BYM JAK ZA KOMUNY ROZPEDZIL BIALA PALA! JAK CHCECIE TOR TO PLACIC ZA TO I NIE SYMBOLICZNIE TYLKO TAK ZEBY POKRYC KOSZTY TORU! JAK ZOBACZYCIE KWOTY TO ODECHCE WAM SIE JEZDZIC! WYBUDOWANIE TORU TO LADNYCH PARE BANIEK! BASEN, STADION Z TEGO KORZYSTAJA TLUMY, A WAS JEST GARSTKA! W DODATKU WSZYSTKIM BYM WAM DOWODY REJESTRACYJNE POZABIERAL JAK WIDZE TE STARE BMW CO PO TORZE SIE TOCZYLY!
No widzisz. Właśnie płaciliśmy za tor na zemborzyckiej i był rentowny. A do stadionu miasto dopłaci w tym roku 5 milionów.  A co do dowodów rejestracyjnych. Niejedno z tych aut ma pod spodem nowe zawodowe bebechy i właśnie tyle wiesz, że nic nie wiesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze raz powtórzę. Dla decydentów pomysł budowy toru jest po prostu SŁABY. Dlaczego? Bo to ani zarządu na dobrej gaży powołać, ani swoich leniwych pociotków wepchnąć jako specjalistów od „nicnierobienia” za dużą kasę. Nie to co stadion, czy lotnisko. Tak że kicha na całej linii – nikt nie ma w tym interesu. Oprócz Was oczywiście. A takimi akcjami i utrudnianiem życia normalnym ludziom zrażacie do tej inicjatywy tych, którzy mogliby Was poprzeć. NIE TĘDY DROGA! Amen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Heh no widzisz jak mało wiesz. Miasto oddało tor dla PZMOTu dlatego Prezydent Żuk obiecał 4 lata temu, że miasto wybuduje nowy.... dlaczego mnie obrażasz?
  Kolego, a ty wierzysz w to co obiecują politycy? A dał wam to na piśmie? Macie jakiś dokument? Jeśli macie, to pokażcie prasie, niech opublikuje.   Dawny prezydent Wałęsa obiecał każdemu Polakowi 300 mln dawnych złotych i pokaż mi tego, który je dostał.   Obiecanki cacanki, nawet narzeczona przed ołtarzem może powiedzieć NIE, odwrócić się na pięcie i odejść, a wy uczepiliście się tego, że gdzieś, kiedyś ktoś wam obiecał.   OBIETNICA to nie jest umowa prawna, to nie dokument. Zrozumcie to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Heh no widzisz jak mało wiesz. Miasto oddało tor dla PZMOTu dlatego Prezydent Żuk obiecał 4 lata temu, że miasto wybuduje nowy.... dlaczego mnie obrażasz?
gdzie tu obraza? jak na razie to zwolennicy toru obrzucają wszystkich błotem :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo Fajnie że ludzie zbieraja sie i protestuja :) Ale czego nie zaprotestujemy wzgledem podwyżek zus ?? Ze ludzie nie maja za co żyć.  Ze nie bedzie emerytur. Ze "Polski nie ma Polska to chuj dupa i kamieni kupa " czy nzprawde tor jest od tego ważniejszy ??  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodzi ci o inwestycje Mosiru? Mosir zarabia, kiedy nie pójdę na lodowisko to są tam tłumy. Widocznie Mosir zarabia i inwestuje czyli jest w miarę dobrze zarządzany prawda? I ta super logika. Władze zbudowały stadion to niech zbudują nam tor, Super. Nadal uważam że kasa na infrastrukturę (tak tu chodzi mi o drogi, mosty itd. dla nie douczonych bluzgaczy co bronią chamstwem toru) jest bardziej potrzebna niż tor. Wpiszcie sobie tory w google i zobaczycie że najblizszy jest spokojnie w granicach 100km od lbn, gdzie wasz problem? Czyżby nie starczy na wache z tego co wam mama daje?
to niech miasto przestanie dokładać do mosiru skoro zarabia, jak miasto pakuje kasę w zbudowanie obiektów, a potem jeszcze finansuje organizowane tak imprezy to się z biedą może zamkną, oczywiście nie płacąc podatków od nieruchości itd. Tak to każdy by się sfinansował. no i jeszcze trzeba dać im ochronę całej policji i straży za free, bo kibole chętnie pobawią się w demolki. Super, ale takie igrzyska może ciebie bawią, a ja jestem własnie mamą dajacą na wahę i chcę aby dzieci miały pasję do czegoś innego niż piwko i burdy. A o tym gdzie są tory mało wiesz. Niech wasze stadiony i budki z piwem przeniosą na odludzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Kto was straszy? Czytaj ze zrozumieniem, my sobie nic nie robimy z tego że wy chcecie tor, jak dziecko w piaskownicy :D Toru nie ma i nie będzie, a my się już z tego śmiejemy :) najbardziej mieszkańcy osiedla obok toru :)
ten sie śmieje kto się śmieje ostatni. Miłych poranków z supermarketem - będzie fajnie. I powodzenia dla tych co kupią mieszkania bez prawa własności do gruntu. Może o ty takie masz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to niech miasto przestanie dokładać do mosiru skoro zarabia, jak miasto pakuje kasę w zbudowanie obiektów, a potem jeszcze finansuje organizowane tak imprezy to się z biedą może zamkną, oczywiście nie płacąc podatków od nieruchości itd. Tak to każdy by się sfinansował. no i jeszcze trzeba dać im ochronę całej policji i straży za free, bo kibole chętnie pobawią się w demolki. Super, ale takie igrzyska może ciebie bawią, a ja jestem własnie mamą dajacą na wahę i chcę aby dzieci miały pasję do czegoś innego niż piwko i burdy. A o tym gdzie są tory mało wiesz. Niech wasze stadiony i budki z piwem przeniosą na odludzie...
chcesz być mamą buraka, który w nocy o północy pali gumy pod oknami innych ludzi?  gratuluję, całe szczęście jest mnóstwo innych pasji w których dzieci mogą się realizowac :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten sie śmieje kto się śmieje ostatni. Miłych poranków z supermarketem - będzie fajnie. I powodzenia dla tych co kupią mieszkania bez prawa własności do gruntu. Może o ty takie masz...
  A Tobie mama pozwala brać samochód tylko w weekendy czy na tygodniu też?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten sie śmieje kto się śmieje ostatni. Miłych poranków z supermarketem - będzie fajnie. I powodzenia dla tych co kupią mieszkania bez prawa własności do gruntu. Może o ty takie masz...
kolego złe wniosku masz niestety, supermarketu obok mnie nie ma gdzie stawiać, a na chwilę obecną cieszę się mieszkaniem własnościowym i działką pod lublinem, także w swoim komentarzy zabłysnąłeś mega inteligencją :) ciesze się że buraki nie będą miały gdzie jeździć, jeśli już to tor będzie poza lublinem i chwała zukowi za to :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kwintesencja "Wyrazy szczerego współczucia dla kogoś kto właśnie wiezie żonę na porodówkę albo chorego syna do lekarza. Niestety na głupotę nie ma lekarstwa. Wszystkich biorących udział w tym proteście pozdrawiam środkowym palcem" tak teraz kochają Was mieszkańcy
stek kłamstw. Jechałam i wcale nie było wielkiego problemu, może trochę wolniej... widać .... nie kierowca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stek kłamstw. Jechałam i wcale nie było wielkiego problemu, może trochę wolniej... widać .... nie kierowca
nie wszędzie paniusiu "nie było wielkiego problemu" ... widać.. niedzielny kierowca.... pewnie jechałaś po bułki od bloku do biedronki 10 metrów dalej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Korty do golfa"... ech wy agrotjunerzy... mistrzowie prostej w samochodach od rodziców. Gadacie takie głupoty że aż nie da się tego słuchać. Naprawdę to prawdziwi pasjonaci nie usiłują utrudniać życia innym użytkownikom drogi tylko szukają konstruktywnych rozwiązań a tak wpisaliście się w pieniactwo rodem ze śląskiej kopalni. Wypominacie miastu budowę basenu - śmieszne - więcej z tego będzie pożytku niż z waszego toru. Na torze i tak jeździli nieliczni, którzy po jego opuszczeniu i tak piłowali swoje strucle po Zemborzyckiej, Diamentowej i Janowskiej.  Weźcie się za prawdziwą robotę od podstaw, zorganizujcie się ale tak na poważnie. Wtedy może ktoś naprawdę dostrzeże Was i Wasze postulaty i może ktoś uwierzy, że warto w tor inwestować - póki co to wygląda jak okrzyki i puste hasełka garstki gówniarzy. 
hola hola, ja jestem wściekła, że za publiczne pieniądze (także moje) finansuje się rozrywki kiboli, albo kaprysy podróży lotniczych - na lotniska jeszcze bliżej niż inne tory. A za płacimy nie tylko za ich zbudowanie, ale za utrzymanie. Do toru miasto nic nie dokładało. A stucla to ty masz między nogami koleś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tu macie swoją kulturę, i jeszcze będziecie mówić że nie jesteście burakami? precz z tym torem do lasu, w Lublinie nie ma miejsca na place zabaw dla buraków:   "Haaa jazda udana miasto zadymione, a ludzie na lipowej myśleli że ktoś rzucił granat dymny  sytuację na koniec uratował paweł i dzięki dla niego"   "Półośka to jeszcze niewielkie straty  Ale mina ludzi na przystanku jak wypadaliśmy była bezcenna"   zwykłe buractwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
 
 
hehe blondynka pisze niewidzialnym kolorem :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...